BOSU ®

je velmi oblíbené a moderní balanční cvičení, které je účinné, dynamické a opravdu hodnotné! Cvičení, u kterého se zapotíte a pobavíte!

  • Komplexní zpevnění svalů celého těla
  • Posiluje tzv. CORE – odborný název pro hluboký stabilizační systém
  • Zlepšení koordinace pohybu
  • Obnova správného držení těla
  • Zpevnění šlach a vazů
  • Zlepšení fyzické kondice
  • Redukce tuku
  • Posílení metabolismu
  • Podpora kardiovaskulárního systému

Základem cvičení bosu je speciálně vyvinutá nafukovací kopule BOSU ® Balance Trainer, jejíž název vznikl z anglického "both sides up = obě strany nahoru". BOSU ® Balance Trainer se může používat plochou stranou jak nahoru, tak dolů pro různé druhy balančních cvičení. BOSU ® Balance Trainer byl původně vyvinutý pro rehabilitaci. Díky jednoduchosti této pomůcky si každý uživatel určuje vlastní úroveň obtížnosti. Pohyby a pozice jsou jednoduché, vše se učí postupně. Jedná se o cvičení bez obtížných choreografií, cvičit můžou úplně všichni bez rozdílu věku, kondice i váhy. Po celou hodinu nepřemýšlíte nad ničím jiným, než jak udržet stabilitu, proto je vhodné také pro lidi s psychicky náročným povoláním.

Cvičení je výjimečné v tom, že zapojuje nejen vědomě ovládané svaly, ale i hluboké kosterní a další důležité svaly (posturální), které na rozdíl od našich předků vinou moderního stylu života nepoužíváme a které zajišťují správné držení těla. Ochablost těchto svalů pak zapříčiňuje velmi časté bolesti zad a kloubů. Provádění cviků na bosu nezatěžuje klouby, pomocí držení rovnováhy stimuluje svaly v těle zajišťující správné zakřivení páteře a postavení pánve. BOSU ® je určený pro širokou škálu tréninků od balančních či rehabilitačních až po posilovací tréninky.

Pokud je pro Vás zumba moc taneční, aerobic nudný a pilates neakční, je BOSU ® to pravé pro Vás. Na rozdíl od například zumby se s BOSU klasicky cvičí, díky speciální pomůcce BOSU ® Balance Trainer je však cvičení jiné a zábavnější, než jste zvyklí. BOSU ® znamená konec nudného cvičení. Další rozdíl od např. zumby je, že trenér kontroluje správné provedení cviků a cvičení se tak stává bezpečnějším a podstatně efektivnějším.

Cvičení BOSU ® komplexně posiluje svaly celého těla, zpevňuje šlachy a vazy, zajistí lepší koordinaci pohybu, držení těla a jako každá fyzická aktivita má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a redukci tuku. Odměnou Vám bude štíhlejší postava, pevnější tělo a pravidelné cvičení může pomoci odstranit bolesti zad a šíjových svalů.

!!! BOSU ® neznamená těžší cvičení, ale CHYTŘEJŠÍ !!!

Bosu moderní balanční cvičení
Cena za jednu lekci Cena permanentky
Jednorázový vstup (50 min. ) 95 Kč
Permanentka na 10 lekcí 85 Kč 850 Kč
Permanentka na 20 lekcí 75 Kč 1 500 Kč

Přijímáme platby z FKSP.

Přijímáme kupony Relax Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass a Fokus Pass

Unišek, Unišek+ a Cadhoc Cheque Déjeuner

Ticket Multi, Ticket Sport&Kultura, Ticket Compliments Dárkový

Akce balíčky 2020

Pondělí, 25.Května 2020 - 15:52

Milé dámy, připravily jsme pro Vás speciální balíčky...

Více informací

Měsíční permanentky 2020

Úterý, 11.Února 2020 - 11:10

Více informací

Vánoce 2019

Čtvrtek, 21.Listopadu 2019 - 14:36

Máte již vyřešené Vánoční dárky?

Více informací