Gravity

Jak probíhá trénink

Naše studio Vám nabízí skupinové lekce pro maximálně tři osoby pod vedením trenéra, který umožní plné využití stroje GTS a jeho potenciálu. Během čtyřicetiminutové lekce procvičíte celé tělo a především důkladně zapojíte stabilizační svalstvo zad a břicha. Závěr lekce je věnován protažení svalových vláken, známému také jako strečink. Tato kombinace cvičení Vám zajistí zvýšení kondice a je ideálním programem pro tvarování postavy, zvýšení pohyblivosti kloubů a celkové flexibility. Doporučujeme trénink 2x – 3x týdně. Již po pár lekcích sama na sobě ucítíte účinky gravitace.

Objednat se můžete ve vypsaných termínech s trenérem dle aktuálního rozpisu, nebo se objednat mimo vypsané termíny. V časech mimo vypsané termíny je nutné počítat s příplatkem za trenéra dle obsazenosti lekce.

Vánoční nabídka

Pondělí, 3.Prosinece 2018 - 07:31

Milé dámy, připravily jsme pro Vás VÁNOČNÍ NABÍDKU. K Vašemu nákupu dostanete navíc malý dáreček. A jako poděkování za Vaši přízeň Vám od 3.12. do 31.12. uvaříme ke každému cvičení fitness kávu ZDARMA. Těšíme se na Vás!

Více informací

Mikulášská sobota

Středa, 28.Listopadu 2018 - 15:18

8. 12. 2018

Více informací

MĚSÍČNÍ PERMANENTKY A SÁL MIX

Úterý, 9.Října 2018 - 15:21

Milé dámy,
připravily jsme pro Vás oblíbené MĚSÍČNÍ PERMANENTKY A SÁL MIX!

Více informací