GRAVITY®

trénink na strojích GTS® představuje mimořádně efektivní funkční trénink využívající váhu vlastního těla

  • Rychlé a viditelné výsledky
  • Tvarování postavy
  • Zvýšení svalové síly, dynamiky
  • Zvýšení flexibility a rozsahu pohybu
  • Posílení metabolismu
  • Redukce hmotnosti
  • podpora kardiovaskulárního systému
  • časová nenáročnost

GRAVITY TRAINING SYSTEM ® (dále jen GTS®) je dynamický systém cvičení na unikátním cvičebním stroji, který díky své konstrukci umožňuje velmi kvalitní a efektivní funkční trénink. Za pouhých 30 - 40 min tréninku na GTS® získáte stejné výsledky jako při běžném hodiny trvajícím cvičení v posilovně. Je to jeden z mála strojů, který opravdu umožňuje společné cvičení profesionálních sportovců s absolutními sportovními začátečníky. GTS® lze zaměřit na velké množství fitness i zdravotních cílů, od svalové hypertrofie, zpevnění těla a redukce hmotnosti až po rehabilitaci kloubů a svalů a v neposlední řadě i zlepšení sportovní výkonnosti.

Základem GTS® je nakloněná rovina s pohyblivou deskou, cvičí se s vahou vlastního těla proti zemské gravitaci. Zatížení si každý lehce přizpůsobí nastavením sklonu pohyblivé desky. Osm stupňů zátěže lze nastavit podle potřeb a fyzické zdatnosti cvičence tak, aby zatížení svalových skupin bylo co nejvíce optimální. Kladkový systém umožňuje velkou volnost pohybu ve všech rovinách a tím i velmi široký zásobník cviků.

Konstrukce GTS® nabízí nejlepší funkční trénink! Trénink, při kterém se synergicky zapojuje více svalových skupin ve stejné chvíli, což umožňuje produktivnější trénink a při kterém se využívá přirozených pohybových vzorců ve všech třech rovinách se nazývá funkční trénink. Výhodou cvičení na stroji GTS®, při kterém můžete procvičovat až dvěstěpadesát různých cviků je, že téměř každý cvik zapojuje stabilizátory břišních a zádových svalů, a procvičuje několik svalových skupin současně, což oddaluje nástup svalové únavy a dělá cvičení kratší a efektivnější. Jedná se o komplexní tělesné cvičení, přičemž jsou posilovány i svaly hlubokého stabilizačního systému.

Dalším důvodem vysoké efektivity cvičení na GTS® je, že technologie GTS® spojuje kardio trénink s rezistentním tréninkem a vy absolvujete oba v krátkém časovém úseku. Rezistentní trénink (pro získání svalové hmoty a zvýšení metabolismu) je v tradičním případě (činky, stroje) založen na lineárním pohybu a vyžaduje hodiny v posilovně 3 až 5 dní v týdnu. Je dokázáno, že rezistentní trénink pomáhá spalovat kalorie i po cvičení, ale kdo má tolik času pro takový druh cvičení? Řešením je trénink na GTS®! Při cvičení na GTS® rychle přecházíte od jednoho cviku na jiný, pohybujete se ve více rovinách a zapojujete více svalů, vaše srdce je schopné pracovat v zóně kardiovaskulární vytrvalosti, čímž se zvyšuje produktivita rezistentního tréninku.


Gravity funkční trénink na strojích GTS ® využívající váhu vlastního těla
Cena za jednu lekci Cena permanentky
Jednorázový vstup (40 min. ) 110 Kč
Permanentka na 10 lekcí 95 Kč 950 Kč
Permanentka na 20 lekcí 75 Kč 1500 Kč
Gravity - asistence trenéra
dle rozvrhu 90 Kč / 1 osoba (při obsazenosti 1 stroje)
70 Kč / 1 osoba (při obsazenosti 2 strojů)
Lekce na GTS ® jsou poskytovány pouze za asistence osobního trenéra nebo odborně proškolené obsluhy. Cena lekce na GTS ® nezahrnuje osobního trenéra. Díky osobnímu trenérovi bude vaše technika pod kontrolou a trénink bude efektivnější (dosáhnete v krátkém čase maximálních výsledků). Poplatek za trenéra je účtován samostatně dle obsazenosti strojů. Na lekce GTS ® je nutné se předem objednat dle aktuálního rozvrhu (lekce jsou označeny "T"). Rozvrh je v možné sledovat v on-line rezervacích.

Přijímáme platby z FKSP.

Přijímáme kupony Relax Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass a Fokus Pass

Unišek, Unišek+ a Cadhoc Cheque Déjeuner

Ticket Multi, Ticket Sport&Kultura, Ticket Compliments Dárkový

Vánoce 2019

Čtvrtek, 21.Listopadu 2019 - 14:36

Máte již vyřešené Vánoční dárky?

Více informací

Mikulášská 2019

Středa, 20.Listopadu 2019 - 13:39

Více informací

Akce 2v1 září 2019

Úterý, 10.Září 2019 - 13:38

Milé dámy,
je tu skvělá nabídka zaručených kombinací služeb, které mají potenciál ZMENŠIT VAŠE PROBLÉMOVÉ PARTIE O 1 AŽ 2 KONFEKČNÍ VELIKOSTI a redukovat celulitidu ZA POUHÝ JEDEN MĚSÍC!

Více informací