Power Plate

Jak probíhá trénink?

Na Power Plate se cvičí v různých časových intervalech a s různou intenzitou. Následuje vždy přípravná fáze, která spočívá v krátkém zahřátí organismu a v dynamickém protažení velkých svalových skupin, poté se zařazuje cvičení na koordinaci a stabilitu. Posilují se velké svalové partie - nohy, záda, hrudník a následně menší svalové skupiny - biceps, triceps, ramena, břicho. Při různých statických a dynamických cvičeních na Power Plate jsou svaly nuceny reagovat na vibrace a dochází tak přirozeně k mnohačetným svalovým kontrakcím na podvědomé úrovni. Velkým přínosem tohoto cvičení je aktivace tzv. hlubokého stabilizačního systému, který nám zaručuje správné držení těla.

Standardní lekce na Power Plate trvá cca 40 minut a probíhá pod vedením trenéra. Sestava se skládá ze cviků zaměřených na zpevnění svalstva celého těla, přičemž část posilování trvá 35 minut a je doplněna 5 minutovými relaxačními masážemi, které pomáhají při odbourávání celulitidy. Mezi jednotlivými tréninky by měla být alespoň jednodenní pauza (optimálně 48 hodin) pro regeneraci organismu. Stačí cvičit 3x týdně a krásně si zpevníte a vytvarujete postavu. Řeč přitom není o drsném tréninku, při kterém potíte krev a pak se sotva odploužíte domů, ale o přirozeném, v základě rehabilitačním pohybu, který respektuje Vaše tělo i momentální kondici.

U nás ve studiu budete vždy cvičit za asistence osobního trenéra - tak bude vaše technika pod kontrolou a trénink bude efektivnější (dosáhnete v krátkém čase maximálních výsledků).

Vánoce 2019

Čtvrtek, 21.Listopadu 2019 - 14:36

Máte již vyřešené Vánoční dárky?

Více informací

Mikulášská 2019

Středa, 20.Listopadu 2019 - 13:39

Více informací

Akce 2v1 září 2019

Úterý, 10.Září 2019 - 13:38

Milé dámy,
je tu skvělá nabídka zaručených kombinací služeb, které mají potenciál ZMENŠIT VAŠE PROBLÉMOVÉ PARTIE O 1 AŽ 2 KONFEKČNÍ VELIKOSTI a redukovat celulitidu ZA POUHÝ JEDEN MĚSÍC!

Více informací