Power Plate

Jak probíhá trénink?

Na Power Plate se cvičí v různých časových intervalech a s různou intenzitou. Následuje vždy přípravná fáze, která spočívá v krátkém zahřátí organismu a v dynamickém protažení velkých svalových skupin, poté se zařazuje cvičení na koordinaci a stabilitu. Posilují se velké svalové partie - nohy, záda, hrudník a následně menší svalové skupiny - biceps, triceps, ramena, břicho. Při různých statických a dynamických cvičeních na Power Plate jsou svaly nuceny reagovat na vibrace a dochází tak přirozeně k mnohačetným svalovým kontrakcím na podvědomé úrovni. Velkým přínosem tohoto cvičení je aktivace tzv. hlubokého stabilizačního systému, který nám zaručuje správné držení těla.

Standardní lekce na Power Plate trvá cca 40 minut a probíhá pod vedením trenéra. Sestava se skládá ze cviků zaměřených na zpevnění svalstva celého těla, přičemž část posilování trvá 35 minut a je doplněna 5 minutovými relaxačními masážemi, které pomáhají při odbourávání celulitidy. Mezi jednotlivými tréninky by měla být alespoň jednodenní pauza (optimálně 48 hodin) pro regeneraci organismu. Stačí cvičit 3x týdně a krásně si zpevníte a vytvarujete postavu. Řeč přitom není o drsném tréninku, při kterém potíte krev a pak se sotva odploužíte domů, ale o přirozeném, v základě rehabilitačním pohybu, který respektuje Vaše tělo i momentální kondici.

U nás ve studiu budete vždy cvičit za asistence osobního trenéra - tak bude vaše technika pod kontrolou a trénink bude efektivnější (dosáhnete v krátkém čase maximálních výsledků).

Vánoční nabídka

Pondělí, 3.Prosinece 2018 - 07:31

Milé dámy, připravily jsme pro Vás VÁNOČNÍ NABÍDKU. K Vašemu nákupu dostanete navíc malý dáreček. A jako poděkování za Vaši přízeň Vám od 3.12. do 31.12. uvaříme ke každému cvičení fitness kávu ZDARMA. Těšíme se na Vás!

Více informací

Mikulášská sobota

Středa, 28.Listopadu 2018 - 15:18

8. 12. 2018

Více informací

MĚSÍČNÍ PERMANENTKY A SÁL MIX

Úterý, 9.Října 2018 - 15:21

Milé dámy,
připravily jsme pro Vás oblíbené MĚSÍČNÍ PERMANENTKY A SÁL MIX!

Více informací