Presor 03 – lymfodrenáž řízená počítačem od firmy SORISA!

Indikace lymfodrenáží (kde jsou účinné):

 • celulitida
 • obezita
 • zlepšení výživy a obnova pružnosti pokožky
 • stimulace zpětného cévního a lymfatického oběhu
 • lymfatické a cévní otoky
 • detoxikace organismu
 • post-chirurgické a post-traumatické otoky
 • po liposukci k obnovení normálního stavu oběhového systému v ošetřované oblasti
 • prevence oběhových poruch a udržování správného zpětného oběhu
 • prevence vzniku křečových žil
 • poporodní péče
 • sekundárně zlepšují imunitu

PRESOR 03 představuje velmi příjemnou a efektivní přístrojovou lymfodrenáž pomocí tlakových vln, odborně se tato procedura nazývá presoterapie.

Lymfatický systém

Úkolem lymfatického systému je detoxikace organismu. Odvádí z tkání všechny zplodiny: viry, bakterie, bílkoviny, cizorodé látky, ale i látky rakovinotvorné, které nejsou pro svou velikost schopny projít žilní stěnou. Po třicítce se však jeho činnost zpomaluje a je třeba ji znovu nastartovat. Lymfatický oběh je na rozdíl od krevního otevřený a nedisponuje žádnou pumpou, kterou v krevním oběhu představuje srdce. Oběh lymfy je zcela závislý na dostatečné funkci cév, a pozor, také fyzickém pohybu! V případě, že náš lymfatický systém nefunguje tak, jak má, sníží se naše obranyschopnost, což se dříve či později jednoznačně projeví jak uvnitř, tak na povrchu našeho těla. Na scénu potom nastoupí třeba zmíněná nevzhledná celulitida, otravné migrény, snížená imunita, těžké oteklé nohy a další nemilí „společníci“ všedních i svátečních dní. Účinné řešení problémů oběhového systému přestavují lymfodrenáže.

Vysokou efektivitu lymfodrenáží přístrojem Presor 03 zajišťuje přednastavení jednotlivých programů a také provedení návleku a pásů k ošetření, jejichž kvalita je pro účinnost ošetření zásadní. Komory návleku se šupinovitě překrývají, což zajišťuje plynulé stlačení celé drénované zóny a tím větší účinnost. Důležitá je také flexibilita návleku, který se přizpůsobí výšce klientky.

Je možné si vybrat z několika programů, od velmi jemných, se střední intenzitou až po velmi intenzivní, programy se mohou střídat a kombinovat. Přístroj může fungovat šesti různými způsoby: INTENZIVNĚ, NA TŘÍSLA, FYZIOLOGICKY, SEKVENČNĚ, LYMFATICKY A KOMBINOVANĚ. Každý z těchto způsobů má zároveň k dispozici různé typové programy s předem stanovenými parametry fungování. Výběr programu je nutné přizpůsobit věku, fyzické kondici a zdravotnímu stavu. Nafukováním jednotlivých komor speciálních návleků se ve stanovených intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Vznikají jemné, rytmické tlakové vlny.

Přístrojová lymfodrenáž je velmi příjemná. Účinně odstraňuje otoky způsobené lymfatickým systémem, zlepšuje stav celulitidy, vytváří pocit lehkosti v dolních končetinách a zmenšuje jejich objem. Je vhodnou pomůckou pro lidi, kteří chtějí redukovat celulitidu, zmenšit objem, nadměrně zatěžují dolní končetiny, je vhodná také jako prevence hluboké trombózy, rehabilitace poúrazových stavů spojená s otoky končetin.

Presor 03 SorisaTlaková lymfodrenáž
Cena za jednu lekci Cena permanentky
Jednorázový vstup (30 min. ) 190 Kč
Permanentka na 10 aplikací 160 Kč 1 600 Kč
Permanentka na 20 aplikací 145 Kč 2 900 Kč

Přijímáme platby z FKSP.

Přijímáme kupony Relax Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass a Fokus Pass

Unišek, Unišek+ a Cadhoc Cheque Déjeuner

Ticket Multi, Ticket Sport&Kultura, Ticket Compliments Dárkový

Vánoční otevírací doba 2023

Úterý, 19.Prosinece 2023 - 16:07

Pátek 22.12. 8 - 16 nebo dle objednávek :-)
Sobota,nedělě zavřeno (standartně)
Pondělí 25.12. zavřeno
Úterý 26.12. zavřeno
Středa 27.12. 8 - 19 nebo dle objednávek :-)
Čtvrtek 28.12. 13.30 - 19 nebo dle objednávek :-)
Pátek 29.12. 8 - 18 nebo dle objednávek :-)
Sobota,nedělě zavřeno (standartně)
Pondělí 1.1.2024 zavřeno
Úterý 2.1. 13.30 - 19 (již běžná otevírací doba)

Přejeme krásné vánoční svátky a děkujeme za přízeň i v roce 2024 :-)

!!! NOVĚ !!!KAŽDÉ ÚTERÝ KRUHÁČEK v 16.30 od 7.11.2023 :-)

Úterý, 7.Listopadu 2023 - 15:51

Kruhový trénink je výborné cvičení pro celé tělo :-) Je to kombinace aerobních, funkčních a silových cviků pro efektivní výsledek. A tím je krásně zpevněná a vytvarovaná postava.

Valentýnská akce!

Pondělí, 13.Února 2023 - 18:41

Milé dámy,
připravily jsme pro Vás akční nabídku na permanentky -10%.

Více informací